У Жмеринській райдержадміністрації питання санітарної очистки дерев та чагарників на території району завжди перебуває на контролі, особливо це стосується порослів, що призводять або можуть призвести до пошкодження ліній електропередач, а також до пошкодження майна і здоров’я громадян. У тісній співпраці керівники селищної, сільських рад та Жмеринські електричні мережі завжди попереджують виникнення непередбачуваних ситуацій, проте не поодинокі випадки виникнення ситуацій, вирішення яких потребує колегіального підходу.

  Так 6 листопада 2018 року відбулася нарада, у якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко, начальник відділу містобудування та архітектури І.Побережний, завідувач сектору цивільного захисту Н.Яковець, головний спеціаліст відділу діловодства, контролю документів та роботи зі зверненнями громадян Л.Кондратюк, начальник Жмеринського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області В.Миронюк, головний інженер СО «Жмеринські електричні мережі» О.Носач, Станіславчицький сільський голова В.Перепечай.

  Розглядалося звернення жителя с.Станіславчик щодо видалення аварійного дерева, яке становить загрозу для навколишніх будівель та заважає лінії електропередач.

  Суть проблеми довів до відома присутніх І.Побережний.

  В ході наради вишукувалися шляхи безпечного видалення дерева.

  О.Матвієнко вислухав пропозиції учасників зібрання та скоординував подальші дії для забезпечення належного виконання поставленого завдання.