Депутат обласної Ради, голова райдержадміністрації Олег Легеза разом із депутатом міської ради Костянтином Сілецьким ради провели зустріч із мешканцями багатоповерхівок по вул. Костьольна.

  Жмеринчани підіймали перед депутатами найболючіші питання.

  Зокрема асфальтування прибудинкових територій будинків 4, 5, 6, 8 та 18, де ремонт вже довгий час не проводився.

  А також, скаржились на дії місцевого СО «Жмеринські електричні мережі», які 6 років тому, усуваючи пошкодження кабелю високої напруги , провели його на небезпечній висоті, майже над дитячим майданчиком, хоча він мав проходити в землі. Даний кабель щоденно створює небезпеку і для дітей , і для дорослих, які перебувають з малечою на майданчику. Протягом кількох років жителі неодноразово звертались до керівництва СО «Жмеринські електричні мережі» та їм постійно відповідали обіцянками.

  Просили допомоги жителі мікрорайону із питанням вуличного освітлення деяких ділянок по вул.Костьольна, а також облаштування зміни місця сміттєвого майданчика.

  Вислухавши всі проблемні питання, Олег Легеза пообіцяв допомогти в їх вирішенні.

  Приємною несподіванкою для мешканців вулиці стало оперативне вирішення проблеми з небезпечним кабелем високої напруги, який створює загрозу дітям та їх батькам. На сьогоднішній день бригада СО «Жмеринські електричні мережі» оперативно усунула недоліки, закопавши кабель в землю, як і належить.