Голова Жмеринської райдержадміністрації О.Легеза 5 листопада 2018 року провів прийом громадян Куриловецької територіальної громади, які приїхали на зустріч на чолі з сільським головою А.Кречковським. Участь у зібранні взяв заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко. Селяни переймаються подальшою долею своєї худоби, яку, можливо, наступного року не буде де випасати. Громадського пасовища в громаді ще немає.

  А поки готують технічну документацію для створення пасовища, на території сільської ради невідомі особи отримують земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу та резерву. Ділянки надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області без відома районної, а тим більше, сільської влади. У зв’язку з цим активісти громади звернулися до О.Легези з проханням посприяти швидшому створенню громадського пасовища. На даний час в жителів громади налічується понад 280 голів великої рогатої худоби, тобто для забезпечення їх пасовищем потрібно близько 200 га землі.

  О.Матвієнко поінформував громадян про порядок надання земельних ділянок у користування.

  Голова райдержадміністрації пообіцяв вивчити дане питання та сприятиме його вирішенню в межах своєї компетенції.

  В ході зустрічі обговорювали і інші проблемні питання громади. Зокрема, йшла мова про заміну аварійних електроопор, яких чимало налічується на території сільської ради. Очільник району інформував учасників зібрання як вирішуватиметься дана проблема в районі, в телефонному режимі поспілкувався з представником РЕМу щодо усунення інших неполадок на лінії електропередач.