Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим. Іван Франко

  Під таким гаслом трудиться велика когорта працівників соціальної сфери району, до складу якого входять служби, робота яких пов’язана з наданням різного роду допомог тим, хто цього потребує.

  Урочистості з нагоди їхнього професійного свята відбулися в залі засідань районної ради 2 листопада 2018 року.

  У своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський відзначив високий рівень відповідальності соціальних працівників, необхідність їхньої роботи, особливо для тих, про кого вони піклуються. Дав характеристику кожному з підрозділів соціальної сфери, згадав ветеранів галузі, висловив щиру подяку за їхню шляхетну працю. Наразі, слова щирої вдячності на свою адресу почули колективи: управління соціального захисту населення райдержадміністрації на чолі з Н.Василик, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області , яким керує Т.Оголенко, а також колишній директор центру Г.Коломієць (вона віддала соціальній роботі 40 років), Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області і його керівник В.Рябоконь, Жмеринської міськрайонної філії обласного центру зайнятості і директор Т.Когут, відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Жмеринському районі, яке очолює В.Гуменна, служби у справах дітей райдержадміністрації, якою керує Н.Довгополюк, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під керівництвом Р.Осіпчука. Від імені голови райдержадміністрації О.Легези та себе особисто Олександр Іванович привітав присутніх з Днем працівника соціальної сфери, ще раз подякував їм за самовіддану працю, побажав усіляких життєвих гараздів та щоб добро, яке вони чинять верталося до них сторицею.

  До слів привітань і найкращих побажань приєднався заступник голови районної ради В.Бігас, передав вітання від голови районної ради В.Малярчука, депутатського корпусу та очільників територіальних громад. Перед працівниками соціальної сфери за їхню неоціненну працю низько вклонився.

  За дорученням обласного керівництва Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради і грошову винагороду вручено педагогу соціальному Жмеринського РЦСССДМ Н.Стовпчатій за сумлінну працю, особистий внесок у розв’язання проблем соціального захисту населення.

  Розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення в районі Дня працівника соціальної сфери» зачитала керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук, відповідно до якого Подякою районної державної адміністрації та районної ради відзначено ветерана праці, з багаторічним досвідом роботи в соціальній сфері, людину яка стояла на початку зародження діяльності територіального центру Г.Коломієць. Вона щиро дякувала за проявлену увагу до себе, згадала роки роботи, труднощі та перемоги.

  За значний внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення, високе почуття обов’язку та відповідальності, активну життєву позицію і з нагоди свята Подяки отримали й колективи підрозділів соціальної сфери. Почесними грамотами, подяками та одноразовими грошовими винагородами відзначено кращих їх працівників.

  Своїх колег вітали зі святом, дякували їм за нелегку роботу, за те, що віддають людям свою доброту та тепло Н.Василик та В.Рябоконь.

  Н.Василик за дорученням обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України вручила грамоту своєму заступнику І.Купчик за вагомий особистий внесок в реалізацію державної політики соціального забезпечення малозабезпечених сімей та сімей з дітьми, високий професіоналізм, активну участь у роботі Профспілки та з нагоди професійного свята.