Такою була тема зібрання в рамках роботи районної Школи молодого вихователя, яке відбулось минулого тижня на базі ДНЗ «Вишенька» с.Кудіївці ( зав. Шпак Н.П.).

  Окрім молодих спеціалістів до участі у засіданні була запрошена вчитель початкових класів Кудіївецької ЗОШ Бевз О.М.

  Методист РМК Яременюк С.М. ознайомила присутніх з планом роботи та наголосила на провідній тематиці засідання.

  Завідувач Шпак Н.П. презентувала присутнім предметне розвивально-ігрове середовище закладу, зауваживши при цьому, що провідну роль у покращенні матеріально-технічного забезпечення ДНЗ відіграла фінансова підтримка засновника: Олександрівської сільської ради.

  В практичній частині засідання присутні відвідали підгрупове заняття для дітей середньо-старщого віку на тему: «Осінні диво-кольори» (вихователь Магерко І.В.) та відкритий захід: «Дарунки осені» (вихователь Кочмарук І.В., музкерівник Тарнавська В.М.). До проведення відкритого заходу активно долучилась помічник вихователя Горобець Г. М.

  Учасники засідання відзначили достатній рівень знань дітей старшого віку про характерні ознаки осені, сезонні зміни в поведінці тварин, володіння нетрадиційними техніками образотворення, вміння працювати в групі та колективно.

  Відкритий захід носив яскраво виражене виховне спрямування, сприяв створенню в дітей позитивного настрою та почуття успіху.