Проведення водогону в селі Носківці – найболючіше питання, що турбує частину жителів громади.

  Розібратись в усіх нюансах фінансування, строках та якості проведення водогону зібрались носківчани в сільському будинку культури 31 жовтня 2018 року. На зустріч запросили голову райдержадміністрації Олега Легезу, голову районної ради Василя Малярчука, керівників сільськогосподарських підприємств, що орендують землі в жителів села, представників підрядної організації, що виконують роботи з проведення водогону.

  До завершення робіт залишилось провести 11 км водогону. На це потрібно чималі кошти,які жителі громади не спроможні заплатити. Тому і нарікали присутнім та просили допомогу у вирішенні даного питання.

  Керівник агропідприємства «Корнер» Віктор Биков доповів присутнім, що підприємство надало суттєву допомогу жителям села в проведенні водогону. На закупівлю труб витрачено 208 тис. грн.. підприємство і надалі планує надавати допомогу громаді.

  Запевнив в своїй допомозі і керівник агрофірми «Пріма - Я» Ілля Щупаківський. На будівництво водогону підприємство пообіцяло виділити 40 тис. грн..

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза та голова районної ради Василь Малярчук щиро подякували керівникам сільськогосподарських підприємств за систематичну фінансову підтримку територіальних громад району, зокрема і за виділення коштів на ремонт відділень центральної районної лікарні.

  Очільники району пообіцяли присутнім детально розібратись в даному питанні та допомогти у виділенні коштів завдяки субвенції з державного бюджету. Для цього було надано завдання керівнику кооперативу найближчим часом підготувати належним чином весь пакет документів та погодити його з підрядною організацією.

  Олег Легеза та Василь Малярчук поділились із носківчанами планами на 2019 рік. Пріоритетним завданням для керівництва району в наступному році є відновити одне із приміщення місцевої школи, яке свого часу найбільше потерпіло від пожежі. Зокрема, встановити дах та в майбутньому використовувати як спортзал. Планується також спрямувати бюджетні кошти на ремонт Носковецької амбулаторії.

  Жителі Носківець подякували керівникам району за нещодавно подарованого Шкільного автобуса та постійну підтримку в розвитку громади.