В засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яка відбулася 31 жовтня 2018 року під головуванням першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації О. Монастирського взяла участь головний спеціаліст Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Б.Данчак. На засідання також запрошено Жуковецького сільського голову Н.Тріскун та мати дітей, мешканку с.Жуківці. На порядок денний винесено питання про здійснення заходів щодо захисту прав трьох дітей згаданої жінки.

  В ході засідання було заслухано інформацію про ситуацію у родині мешканки с.Жуковець, яку надали: директор Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Р.Осіпчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Василик, начальник служби у справах дітей Н.Довгополюк, начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко. Відповідала на запитання членів комісії і мати дітей. Йшла мова про доцільність влаштування однієї з дітей до закладу системи соціального захисту ІІ профілю. У контексті розгляду даного питання Б.Данчак наголосила на тому, що соціальна політика обрала вектор, спрямований на сімейні форми виховання і для влаштування дитини в інтернатний заклад мають бути дуже вагомі причини та вичерпані всі можливі ресурси.

  Беручи до уваги усі аргументи та з метою створення безпеки і благополуччя дітей даної родини, можливості їх повноцінного виховання і забезпечення їх потреб, відповідно до найкращих інтересів дітей, а головне завдання комісії дбати про їх права і законні інтереси, комісія вирішила вважати за необхідне тимчасово влаштувати неповнолітню дитину до спеціалізованого закладу. А також надала доручення та рекомендації дотичним до справи службам, органам місцевого самоврядування вжити необхідних заходів в межах їхньої компетенції.