Під керівництвом голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника, першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбувся он-лайн семінар на тему: «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування». Участь в обговоренні злободенних питань сьогодення взяли голова районної ради Василь Малярчук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, установ, селищний, сільські голови.

  У вступному слові Анатолій Олійник та Андрій Гижко окреслили коло питань та познайомили із доповідачами. Побажав плідної роботи та знайти відповіді на ті питання, які виникають на місцях. Акцентували увагу учасників на питаннях успішного завершення бюджетного 2018 року та формування збалансованого бюджету на наступний рік.

  В ході засідання начальник управління дорожнього господарства облдержадміністрації Олег Бабій розповів про додаткові заходи, які спрямовано на утримання та експлуатацію доріг місцевого значення. Ним зазначено, що цьогоріч з державного бюджету виділено більше 600 млн. грн.. на ремонт та утримання доріг області. В наступному році планується виділити близько 1 млрд. грн.. Він наголосив на суттєвій необхідності дольової участі в утриманні та експлуатації доріг місцевого значення органів місцевого самоврядування.

  Про питання організації надання якісних доступних медичних послуг у сільській місцевості інформувала начальник управління лікувально - профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров`я ОДА Ольга Задорожна. Під час своїх рекомендацій вона закликала головних лікарів ЦПМСД ефективно використовувати кошти Національної служби охорони здоров’я України, що дасть можливість фінансувати ФАПи.

  Присутніми також розглянуто питання про особливості формування бюджету на 2019 рік , податок на землі лісового фонду, модернізація мережі закладів освіти та створення опорних шкіл, нові правила оформлення житлових субсидій, порядок надання та виплати дотації на молодняк ВРХ, який вирощено в домогосподарствах населення, питання благоустрою населених пунктів, а також актуальні питання Закону «Про запобігання корупції».