28 жовтня 2018 року в с. Северинівка відбулися фінальні змагання з малого футболу, в рамках районних сільських спортивних ігор, в яких змагалися команди Браїлівської, Жуковецької, Могилівської та Северинівської територіальних громад. Результати футбольних баталій наступні: «Стріла» Северинівка – «Нива» Жуківці 3:0; «Авангард» Браїлів – «Граніт» Могилівка 4:1; «Стріла» - «Авангард» 2:1; «Нива» - «Граніт» 7:1; «Стріла» - «Граніт» 4:1.

Цікавою видалася гра за друге-третє місце, в якій жуковецька «Нива» виграючи після першого тайму 2:0 у браїлівського «Авангарда» поступилася з рахунком 2:4. Таким чином переможцями стали місцеві футболісти «Стріли», четверте місце посіли футболісти з Могилівки. Друге місце посіли браїлівчани і третіми стали Жуковецькі футболісти. Команда –переможець відзначена кубком та грамотою, а гравці команд-призерів - грамотами. Команди – учасниці висловлюють щиру вдячність Северинівській територіальній громаді (Христюку Олександру Устиновичу) за організацію виїзної кухні.

Відділ освіти РДА, Районна рада ФСТ «Колос»