26 жовтня 2018 року, напередодні Дня соціального працівника, за ініціативи Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості за сприяння Браїлівської селищної ради та управління соціального захисту Жмеринської державної адміністрації, в смт Браїлів Жмеринського району Вінницької області був проведений спільний захід – «Фестиваль соціальних ініціатив», який викликав велику зацікавленість мешканців селища.

  Найбільш поширені питання стосувались порядку постановки на облік, розміру виплат допомоги по безробіттю, поряку відкриття власної справи за допомогою служби зайнятості, прав, пільг та перспектив працевлаштування інвалідів та учасників бойових дій (АТО).

  Змістовні і конкретні відповіді і роз’яснення мешканці селища отримували від директора філії Тетяни Когут, фахівців філії - Тетяни Сметанської, Олени Чорногуз, Наталії Сергієнко, Вікторії Даниловської, Віталія Мельника, Олександра Горина.

  Роз’яснення щодо порядку призначення, виплати і перерахунків пенсійних виплат надавала заступник начальника відділу управління Пенсійного Фонду України у місті Жмеринка і Жмеринському районі, Марія Неприлюк. Начальник відділу управління соціального захисту Жмеринської райдержадміністрації, Надія Вдовиченко змістовно і фахово відповіла на численні питання щодо порядку призначення і нарахування субсидій та державних соціальних допомог.

  Фахівець районного центру соціальних служб для сім’ї та молоді Жмеринської РДА, Наталія Підгаєць, надавала консультації присутнім з питань молодіжної політики та забезпечення прав дітей.

  Дмитро Кіндрат, експерт управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, надав відповіді щодо порядку призначення і розрахунку виплат із тимчасової непрацездатності та нещасних випадків на виробництві.

  Всі, хто завітав на Фестиваль соціальних ініціатив, отримали вичерпні, фахові і змістовні відповіді на поставлені питання і, на додачу, багато позитивних емоцій.

  В.Мельник