Літня пора – гарна нагода належним чином підготуватись до опалювального сезону. Дане питання є пріоритетним для органів влади району та неодноразово обговорювалось на нарадах в райдержадміністрації.

  Прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації №134 від 13.05.2016р. « Про підготовку об»єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років», яким затверджено відповідний план заходів та склад районного оперативного штабу з підготовки об»єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

  Цьогоріч з метою підготовки до опалювального сезону зроблено чимало.

  Проведено поточний ремонт та забезпечено промивання систем опалення по двох ЗОШ смт.Браїлів та по ЗОШ с. Мартинівка, на загальну суму більше 200,0 тис.грн.

  По ЗОШ смт. Браїлів придбано та замінено котельне обладнання на загальну суму 189,0 тис. Виготовлено проектно-кошторисну документацію по капітальному ремонту опалювального пункту Тарасівської ЗОШ.

  В галузі освіти основним об’єктом, який потребує залучення коштів обласного бюджету в 2016 році є проект «Проведення реконструкції та переведення з газу на альтернативні види палива опалювального пункту ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Станіславчик», загальна вартість робіт становить 1169,0 тис.грн.

  Протягом січня – травня 2016 року загальна вартість проведених робіт направлених на реалізацію заходів з енергозбереження в закладах охорони здоров’я становить понад 600,0 тис. грн., основні з них:

  Завершуються роботи з оздоблення фасаду з застосуванням енергозберігаючих технологій в амбулаторії ЗПСМ с. Станіславчик, де освоєно 480,0 тис.грн.;

  В березні - квітні 2016 року проведено реконструкцію опалювальної системи з встановленим твердопаливного котла в амбулаторії ЗПСМ с. Олександрівка на загальну суму 150 тис. грн., крім того освоєно 44,0 тис.грн. на заміну віконних блоків на металопластикові;

  Проведено заміну вікон на металопластикові в приміщенні ФАП Стодульці, освоєно 60,0 тис.грн.;

  Проведено заміну вікон на металопластикові та встановлення твердопаливного котла в приміщенні ФАП Мовчани ,освоєно 32,0 тис.грн..