Сільське господарство є найбільшою економічною складовою Жмеринського району. Не секрет, що сільськогосподарські підприємства нерідко беруть значну частину фінансових зобов’язань з вирішення проблем територіальних громад, є рушійною силою їхнього розвитку.

  Керівництво району завжди приділяло велику увагу аграрному сектору, налагоджена конструктивна співпраця з усіма сільськогосподарськими підприємствами.

  Голова районної державної адміністрації Олег Легеза спільно з головою районної ради Василем Малярчуком 24 жовтня 2018 року скористалися нагодою висловити подяку за добрі справи та свою повагу голові фермерського господарства «Кравчука», депутату районної ради Віктору Кравчуку. Саме в цей день фермер святкував свій 65-річний ювілей. Зустріч відбулася в кабінеті голови райдержадміністрації. Керівники району від щирого серця привітали ювіляра з поважною датою, бажали йому міцного здоров’я, активного довголіття, успіхів та процвітання його справі, а також висловили щиру подяку за вагомий внесок у розвиток Жуківецької територіальної громади, на території якої він здійснює свою діяльність. Імениннику вручили букет квітів та пам’ятну адресу.