24 жовтня 2018 року до Носківецької школи завітали представники районної влади – голова районної державної адміністрації Легеза О.В., голова районної ради Малярчук В.Г., начальник відділу освіти, депутат районної ради Цимбал І.В., а також сільський голова Лавров А.Д., щоб вручити ключі від нового шкільного автобуса.

  Очільники району привітали учнів, батьків з цією знаковою подією, зазначивши , що шкільний автобус не тільки підвозитиме дітей до школи, ним учні також зможуть виїжджати на екскурсії, зустрічі, розширюючи свій кругозір.

  Інна Володимирівна побажала учням успіхів у навчанні та наголосила, що найприємнішим подарунком для усіх будуть їхні здобутки та відзнаки.

  Директор школи Терещенко Т.П. та представник батьківського комітету Кочмарук О.В. щиро подякували за вручення такого потрібного подарунка і підкреслили, що районна влада робить все для того, щоб в освітніх закладах були створені якнайкращі умови для навчання. І вручення шкільного автобуса – реальне тому підтвердження.

  Також представники районної влади побували в 1 класі, зустрілися з батьками першокласників, поспілкувалися з ними і подякували за розуміння проблем школи. В рамках Програми «НУШ» учням 1 класу було подаровано сучасний ксерокс.

  На знак подяки учні подарували шанованим гостям короваї та привітали їх піснями та віршами.

  А на завершення зустрічі – спільне фото біля подарованого автобуса.