На минулому тижні в Жмеринському районі було проведено 5 фізкультурно - спортивних заходів.

20-21 жовтня 2018 року пройшов 28 - й традиційний міжобласний шашковий турнір пам’яті У.Кармалюка. В ньому взяли участь 41 спортсмен з 11 районів Вінниччини, Хмельницької та Одеської областей.

Переможцем турніру став майстер спорту з м.Вінниця О.Крупко, 2 місце посів майстер спорту А.Мельник з м.Калинівка, 3 місце за О.Дьоміним з м.Бершадь. Серед жінок наша землячка з с.Станіславчик А.Вихристюк виборола 3 місце. А серед наймолодших учасників першою стала її донька семирічна В.Вихристюк.

Спонсорську допомогу в організації та проведенні змагань надав голова федерації шашок району І.Гоцуляк.

20 жовтня в м.Вінниця відбувся кубок області з гирьового спорту. Команда Жмеринського району, сформована з спортсменів Чернятинського коледжу ВНАУ, виборола почесне 4 місце серед 11 команд-учасниць. Готував команду викладач фізичного виховання коледжу Р.Вознюк.

Дитячо-юнацька команда району взяла участь у відкритому турнірі з дзюдо, який проходив 20 жовтня в смт. Муровані Курилівці. Юні спортсмени показали високі результати, тренер Л.Чубко.

20-21 жовтня відбулися групові ігри Районних сільських спортивних ігор з малого футболу. До фінальної частини змагань вийшли команди: «Авангард» смт.Браїлів, «Граніт» с.Могилівка, «Нива» с.Жуківці та «Стріла» с.Северинівка. Фінал відбудеться 27-28 жовтня на базі спортивного комплексу Северинівської ОТГ.

20-21 жовтня в м.Вінниця пройшов перший етап обласної дитячої ліги з волейболу (дівчата 2006 р.н.). Надзвичайно успішно виступила команда з Браїлова посівши 3 місце. Готував команду тренер РДЮСШ В.Філімонов, фінансову підтримку надала Браїлівська селищна рада.