Минулого тижня в рамках роботи районної Школи молодого вихователя відбулось перше засідання на базі ДНЗ «Сонечко» с.Коростівці ( зав. Яремушко В.В.), до участі в якому були запрошені вихователі із стажем роботи до 5 років з Сербинівського та Людавського НВК.

  Відкрила засідання методист РМК Яременюк С.М., яка ознайомила присутніх з планом роботи та наголосила на провідній тематиці засідання: «Облаштування комфортного та дієвого освітнього середовища в ДНЗ».

  В практичній частині засідання молоді колеги мали можливість відвідати два підгрупових заняття: з дітьми молодшого віку на тему: «Морквинка-вітамінка» та з дітьми старшого віку: «Дари осені».

  Відкриті заняття підготували та провели вихователі ДНЗ с.Коростівці Горбатюк О.М. та Грубська Т.М.

  Проведені заняття були продумані в часі, досить ефективно унаочнені, носили яскраво виражене виховне спрямування.

  Учасники засідання відзначили достатній рівень знань дітей старшого віку про характерні ознаки осені, вміння орієнтуватись у просторі та часі, навички порядкової та кількісної лічби, знання геометричних еталонів, математичних знаків та цифр, практичні навички дослідницько-пошукової діяльності, вміння працювати в групі та колективно.

  Молодші дошкільники навчені порівнювати предмети за величиною, формою, кольором, усвідомлено узагальнювати та порівнювати величини, мають практичні навички догляду за рослинами, елементарні навички самообслуговування та особистої гігієни.

  Окрім того значна увага на заняттях була приділена вихованню розв дітей почуття товариськості та дружби, елементів екологічної поведінки.

  Заслуговує на увагу робота педагогів щодо запровадження інноваційних підходів до організації освітнього процесу: з 2018-2019 н.р. розпочато впровадження в роботу з дітьми елементів ППД вихователя ДНЗ «Сонечко» с.Станіславчик Годної О.В. щодо використання конструктора ЛЕГО.

  Елементи роботи з ЛЕГО-конструктором були включені до обох відкритих занять.

  В практичній частині засідання молоді спеціалісти мали можливість ознайомитись із розвивальним середовищем ДНЗ, яке презентувала завідувач Яремушко В.В. та «методичною кухнею» досвідчених колег, які працюють в даному закладі.