На минулому тижні відбувся збір лідерів учнівського самоврядування закладів освіти району. У засіданні взяли участь Цимбал І.В. – начальник відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації, Лукова А.Г. – головний спеціаліст відділу освіти, Кабаровська Т.В. - головний спеціаліст відділу освіти, Осіпчук Р.В. – директор соціальної служби для дітей, сім’ї і молоді, Ланова А.Д. – директор районного будинку творчості школярів та юнацтва.

  18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми.

  На засіданні лідерів учнівського самоврядування Осіпчук Р.В. роз’яснив представникам шкіл існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, особливо акцентував увагу на трудовій експлуатації.

  Кабаровська Т.В., відповідальна за проведення процедури встановлення статусу осіб, постраждалих від торгівлі людьми, розповсюдила серед учнів інформаційні буклети з питань протидії торгівлі людьми.

  Лукова А.Г. провела з учнями цікавий, пізнавальний тренінг «Організація соціальної реабілітації дітей, які потерпіли від жорстокого поводження, торгівлі людьми, сексуальної експлуатації».

  В рамках зазначеного заходу відбулися вибори президента та активу до районної організації учнівського самоврядування «Лідери Жмеринщини». Активним виборчим правом були наділені всі кандидати на посаду президента районного учнівського самоврядування, які виступали зі своєю передвиборчою програмою, планом дій на найближчий час. Кожен із них переконував присутніх в тому, що саме він зможе зробити життя учнівської спільноти більш демократичним, цікавим і змістовним. Вибори пройшли дуже активно і цікаво. За підсумками голосування лідером районного учнівського самоврядування «Лідери Жмеринщини» більшістю голосів було обрано ученицю 11 класу Сербинівського НВК Шевчук Катерину.

  Цимбал І.В., начальник відділу освіти, привітала новообраного голову районної організації учнівського самоврядування «Лідери Жмеринщини» Шевчук Катерину та побажала креативності, ініціативності, успіхів та плідної роботи.