Жовтневої, осінньої пори святкував своє 36-річчя Вінницький національний аграрний університет. Свято проходило в дружньому родинному колі, в стилі кращих українських традиціях та кращих українських страв. Гостинно вітав університет всіх запрошених та гостей свята.

  Традиційно на свято були запрошені всі структурні підрозділи Вінницького національного аграрного університету. Дійство розпочалось із спортивних змагань: з волейболу, гирьового спорту, легкої атлетики, перетягування канату, гри в шахи.

  Українськими національними номерами художньої самодіяльності звеселяли всіх запрошених і гостей свята талановиті студенти. Представниками та організаторами заходу від коледжу були: директор – Віталій Кучерявий, заступник директора з навчальної роботи – Валентина Білоус, заступник директора з виховної роботи – Аркадій Волкотруб, завідувач інженерно-технологічним відділенням – Михайло Стефанішен, голова циклової комісії агрономічних дисциплін – Іван Ящук, голова циклової комісії бджільництва – Василь Горячий, керівник фізвиховання – Григорій Берещук, декоратор – Галина Коновалюк.

  Смачним продовженням свята став конкурс української страви. Саме великим розмаїття традиційних страв і дивував наш Чернятинський коледж Вінницького НАУ. Це традиційні - вареники, галушки, печені м’ясні вироби, сальце з часничком, квашені огірочки і обрядові - коровай, лежні, пироги з різними начинками. Гарною візитівкою Чернятинської кухні в черговий раз стала справжня українська козацька уха, але найбільше гостям смакувала юшка з галушками, яка і була родзинкою нашої кухні. Вишуканим доповненням до основних страв було солодке різнобарв’я сортів яблук з господарства коледжу, частувались гості і медом з пасіки коледжу та медовою продукцією. Команда коледжу була відзначена Почесною нагородою за організацію заходу.