З метою збільшення поінформованості населення про ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та з метою допомоги у подоланні даного явища 18.10.2018 року була проведена інформаційно-профілактична вулична Акція «Торгівля людьми-це не міф, це реальність» для різновікових груп населення.

  Було організовано 7 команд у складі 6 чоловік - це представники Жмеринських шкіл та Жмеринського вищого професійного училища.

  Щоб дізнатися як школярі та студенти обізнані в даних питаннях, був проведений «квест». Незалежним 7 спікерам (а це представники Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості та управління праці та соціального захисту населення) були надані конверти в яких для кожної із команд було питання по даній тематиці. Діти письмово мали надати відповідь та презентувати спікеру. Акція була проведена під патронатом Жмеринської міської ради спільно з громадською організацією «Прогресивні жінки».

  До заходу долучились вуличний дитячий театр та Вокальний ансамбль Жмеринського центру позашкільної роботи. Акція пройшла в дуже цікавій формі. Наші спікери відзначили обізнаність молоді з питань порушеної тематики на достатньому рівні.

  Олена Чорногуз, начальник відділу активної підтримки безробітних Жмеринськогої міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ