Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» покликана рятувати дитячі життя, покращувати медичне обслуговування наймолодших громадян нашої держави.

  Щорічно у Жмеринському районі кошти, зібрані у рамках проведення акції спрямовуються на придбання необхідного та дороговартісного медичного обладнання для дитячого відділення центральної районної лікарні. Цього разу результат збору – 24 190 грн. За цю суму придбано інфузійний насос, який дозволить вводити маленьким пацієнтам розчини лікарських препаратів з рівномірною швидкістю та високою точністю дозування, а також монітор пацієнта для визначення рівня насиченості капілярної крові киснем, цифрові термометри.

  6 червня 2016 року перший заступник голови Жмеринської райдержадміністрації О.Монастирський, голова районної ради В.Малярчук спільно з начальником відділу у справах молоді та спорту В.Марчуком та начальником відділу охорони здоров’я О.Ярмоленком передали обладнання лікарю-педіатру дитячого відділення В.Козирєвій у присутності заступника головного лікаря ЦРЛ з питань материнства та дитинства О.Шевчука, заступника головного лікаря РЦПМСД С.Манілко, медичного персоналу відділення.

  Керівники району відзначили важливість подібної акції, завдяки якій зміцнюється матеріально-технічна база медичного закладу, розширюється можливість надання якісної медичної допомоги пацієнтам. Відзначили найактивніших учасників доброчинної справи, наголосили на необхідності розширювати коло благодійників. Дякували медичним працівникам за їхню нелегку працю.

  В свою чергу О.Шевчук від адміністрації центральної районної лікарні висловив щиру подяку очільникам району, організаторам акції за вагому допомогу.