11 жовтня 2018 р. в актовій залі віділу освіти відбулась інструктивно-методична нарада завідувачів ДНЗ району, на порядку денному якої висвітлювалось питання: «Про підсумки перевірки готовності ДНЗ району до роботи в новому 2018-2019 н.р.» По даному питанню детальну доповідь та презентацію підготувала методист РМК Яременюк С.М..

  Об 11 годині розпочалась урочиста частина наради із врученням Почесних грамот та грошових винагород трудовим колективам закладів дошкільної освіти за зайняті призові місця по результатах підготовки до роботи у новому 2018-2019 н.р..

  За запрошенням відділу освіти до участі в урочистій нараді долучились представники оргнанів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

  З вітальним словом до учасників наради та запрошених гостей звернулись перший заступник голови Жмеринської райдержадміністрації Монастирський О.І., заступник голови Жмеринської районної ради 7 скликання Бігас В. П. та начальник відділу освіти Цимбал І.В.

  Урочистості розпочались із вручення очільниками району Почесної грамоти Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА завідувачу ДНЗ «Сонечко» с.Станіславчик Шевчук Н.В. з нагоди Дня працівника освіти.

  Далі під гучні оплески присутніх проходило нагородження трудових колективів ДНЗ, які посіли призові місця за результатами підготовки закладів освіти до роботи у новому 2018-2019 н.р.:

 • серед типових ДНЗ ( 3 групи):
 • І місце – ДНЗ»Дзвіночок» смт. Браїлів;
 • ІІ місце – ДНЗ «Веселка» смт. Браїлів;
 • серед типових ДНЗ ( 2 групи):
 • І місце – ДНЗ «Казка» с.Станіславчик;
 • ІІ місце – ДНЗ «Капітошка» с.Мартинівка та ДНЗ «Малятко « с.Демидівка;
 • ІІІ місце – ДНЗ «Веселка» с.Носківці та ДНЗ «Сонечко» с.Станіславчик;
 • серед малокомплектних ДНЗ :
 • І місце – ДНЗ «Сонечко» с.Коростівці;
 • ІІ місце – ДНЗ «Сонечко» с. Стодульці;
 • ІІІ місце – ДНЗ «Ромашка» Жуківці.

  Грошові винагороди керівникам закладів вручали очільники їхніх територіальних громад. Щирі слова вітання та підтримки прозвучали від голів Коростовецької, Біликовецької,Станіславчицької та Жуковецької сільських рад Кокизи А.П., Цвеня О.І., Перепечая В.М., Тріскун Н.С., представника Браїлівської селищної ради Слоденюк Н.П. та старости Гніванської ОТГ сіл Демидіввка та Могилівка Мельника Ю. В.

  Цікаву та продуману концертну програму підготувала директор РБТШЮ Ланова А.Д. Найгучніші оплески отримали наймолодші артисти: учні 1 класу Сербинівського НВК та їхній вчитель музичного мистецтва Лукова Т.М., які виступили із композицією «Колискова».

  Порадував присутніх авторськими піснями вчитель музичного мистецтва Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст. Тодосюк А.

  Нікого не залишило байдужим емоційне виконання пісень директором РБТШЮ Лановою А.Д.

  Фінальну пісню під гучні оплески виконав вчитель музичного мистецтва Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Скрипкар А.Л.

  Завершила нараду начальник відділу освіти Цимбал І.В., яка щиросердечно подякувала очільникам громад та завідувачам дошкільних закладів за організацію якісної підготовки ДНЗ до роботи в осінньо-зимовий період та висловила сподівання про продовження конструктивної співпраці закладів освіти з батьківською громадськістю, спонсорами та благодійниками.

  Квіти для вітання колективів-переможців надала Жмеринська районна об’єднана профспілка працівників освіти.