В Жмеринській райдержадміністрації 9 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань вивчення ситуації впливу на довкілля будівництва сміттєпереробного заводу на території Людавської сільської ради.

  В нараді взяли участь: голова районної державної адміністрації О. Легеза, його перший заступник О. Монастирський, заступник голови О. Матвієнко, керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук, заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань економічного розвитку та зв’язків з органами державної влади і місцевого самоврядування Е.Крайнік, Браїлівський селищний голова В.Резедент, Людавський сільський голова Р.Пашковський, Куриловецький сільський голова А.Кречковський, Почапинецький сільський голова А.Поліщук, представники ініціативних груп довколишніх населених пунктів.

  В ході зібрання розглянуто наступні питання: про вивчення ситуації впливу на довкілля будівництва сміттєпереробного комплексу на території Людавської сільської ради, про звернення до Вінницької міської ради щодо розробки конкретного плану заходів з питання будівництва об’єкту відповідно до чинного законодавства та про проведення громадських слухань щодо обговорення проекту будівництва.

  Наразі, обговорено стан вивчення ситуації, напрацювання, які вже є та результати зустрічі з представниками Вінницької міської ради щодо розробки конкретного плану заходів з питання будівництва.

  Учасниками зібрання підготовлено пропозиції до Вінницької міської ради для врахування під час розроблення плану подальших дій для реалізації їхнього проекту.

  Присутні зійшлися в тому, що бажали б бачити на території Людавської сільської ради саме сучасний сміттєпереробний завод і ні в якому разі сміттєзвалище, яке б отруювало довколишнє середовище.