Голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза 9 жовтня 2018 року провів нараду з очільниками Станіславчицької і Мовчанської територіальних громад В.Перепечаєм та А.Процем, у якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський, начальник фінансового управління В.Гамарник, завідувач юридичного сектору райдержадміністрації Ю.Сенько. На нараду запрошено перевізника В.Зварича.

  Метою зібрання було врегулювання питання здійснення пасажирських перевезень до Стодулецької, Станіславчицької та Мовчанської сільських рад.

  Представники громад довели до відома перевізника побажання сільських жителів щодо надання законного статусу додатковим двом зупинкам на шляху руху рейсового автобуса, встановлення більш зручного графіку їх курсування. Обговорено інші актуальні питання, які стосуються транспортних перевезень, зокрема, щодо стану доріг, тарифів, наповненості рейсів.

  В.Зварич завірив у тому, що побажання населення будуть враховані та зафіксовані документально під час подовження угоди про здійснення перевезень з Вінницькою облдержадміністрацією.