Незвичне за своїм форматом свято цьогоріч було організовано для юристів з установ та організацій міста і району. В Жмеринському міському історичному музеї 8 жовтня правовиків не тільки віншували, а ще й влаштували їм персональну виставку та невеликий святковий концерт.

  До початку офіційної частини заходу для учасників зібрання директор та працівник музею Г.Шеремета і С.Мартинчик провели екскурсію закладом, ознайомили з експозиціями, повідали цікаві факти про Жмеринку та її мешканців.

  Гармонійно вписалися в інтер’єр музею і нові експонати, представлені працівниками Жмеринського міськрайонного суду. Це вишивки бісером і нитками, картина маслом. Талановиті правознавці Я.Жаглюк, О.Рожик, С.Бедрак, О.Саландяк та А.Мельник у творчості знаходять собі відпочинок, розвантаження для напружених нервів після трудового дня. Адже робота в суді нелегка. Директор музею назвала експозицію їхніх робіт «Вишивка як бальзам»

  З професійним святом юристів вітали голова районної державної адміністрації О.Легеза та заступник голови районної ради В.Бігас. Вони відзначили вагому роль правознавців в усіх сферах діяльності цивілізованого суспільства. Адже порядок в державі, благополуччя її громадян невід’ємно пов’язано з максимальним дотриманням прав і свобод людини. Бажали юристам усіх установ та організацій верховенства порядку і права у щоденній практиці, міцного здоров’я, щастя, миру та злагоди, незламності духу, успіхів у справах та творчої наснаги. Подякували працівникам музею за організації виставки робіт правовиків.

  Керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук зачитала розпорядження голови райдержадміністрації, відповідно до якого Подяками райдержадміністрації та районної ради відзначено кращих представників професії.

  О.Легеза передав фахівцям правознавцям привітання і найкращі побажання від очільників області В.Коровія та А.Олійника. Також було озвучено розпорядження голови облдержадміністрації, згідно якого буде нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради ряд юристів з міста та району.

  Голова Жмеринського міськрайонного суду Л.Сенько привітала з професійним святом своїх колег, щиро подякувала керівництву району за організацію свята, яке об’єднало людей всіх професії правознавців. Зазначила, що юристи – це рушійна сила, яка робить правову державу. Наголосила, що суд відкритий для всіх, і вона хоче щоб усі знали, що там працюють талановиті люди. Представила загалу майстринь, які виставили свої роботи на показ.

  Голова райдержадміністрації О.Легеза нагадав усім відомий вислів, що талановита людина – талановита у всьому й побажав митцям і надалі творчого натхнення.

  Святковий настрій в залі своїм талантом створювали працівники та вихованці районного будинку культури.