В Жмеринській міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості 4 жовтня 2018 року відбулась співбесіда з роботодавцем Філії "Переробний комплекс" Товариства з обмеженою відповідальністю "Вінницька птахофабрика", яка входить до складу корпорації «Миронівський хлібопродукт», і є провідним виробником м’яса птиці в Європі з одним з найпотужніших продуктових брендів в Україні (для користувача найбільш відома, як торгова марка «Наша ряба»), яка знаходиться в місті Ладижин.

  Менеджер з підбору персоналу Олена Рудяк ознайомила присутніх із специфікою роботи підприємства, перспективами розвитку, умовами праці, рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями для працівників, професіями та посадами, в яких виникає потреба. Всі виробничі процеси були презентовані у відеоролику, який був створений у вигляді оглядової екскурсії по переробному комплексу.

  Захід відвідали 12 безробітних. Всі бажаючі отримали детальну інформацію про вакансії які, їх зацікавили та буклети підприємства з переліком посад та контактами.

  Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Н.Сергієнко