4 жовтня 2018 року відбулася нарада з очільниками територіальних громад за участю голови райдержадміністрації О.Легези, голови районної ради В.Малярчука.

  Під час зібрання ряд питань підняв перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський. Наразі, вів мову про необхідність сприяння проведенню осіннього призову до лав Збройних Сил України на строкову військову службу. Анонсував проведення 12 жовтня районного заходу до Дня захисника України. Наголосив на забезпеченні належного вшанування на місцях учасників бойових дій, родин загиблих, пам’яті полеглих земляків.

  Старший офіцер Жмеринського об’єднаного міського військового комісаріату А.Мірошніченко інформував про надходження 145 медалей, призначених для нагородження учасників АТО. Звернувся до сільських, селищного голів з проханням організувати їх вручення.

  Начальник Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС України у Вінницькій області О.Кузевич повідомила присутніх про проведення перевірок підприємств району з питань забезпечення додержання законодавства про працю, легалізації зайнятості населення. Розповіла про легалізацію заробітної плати, а саме: сплата ПДФО, ЄСВ, військового збору. Ознайомила всіх присутніх як правильно оформити найманого працівника та яка відповідальність настає за порушення трудового законодавства. Звернулася до очільників територіальних громад з проханням довести до населення інформацію щодо здійснення даних заходів, а також несення відповідальності за поширення тіньової зайнятості. Роздала пам’ятки для розповсюдження.

  Продовжила тему легалізації зайнятості населення начальник управління соціального захисту населення Н.Василик. Повідомила про стан забезпечення в районі контролю за додержанням законодавства про працю. Наголосила, що в серпні місяці 2018 року першим заступником голови райдержадміністрації затверджено План спільних заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення у Жмеринському районі. На виконання Плану спільних заходів робоча група відновила рейди-обстеження суб’єктів господарювання стосовно дотримання законодавства про працю. Так в вересні місяці поточного року уже обстежено 55 суб’єктів господарювання, виявлено одного працівника без оформлення трудових відносин. До кінця року заплановано обстежити 80 відсотків суб’єктів господарювання району.