В районі активно працює робоча група з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення

  28 вересня та 04 жовтня 2018 року відбулись чергові виїзди робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення до Браїлівської селищної та Леляцької сільської ради.

  У заході взяли участь представники управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації, Жмеринського управління ГУ ДФС у Вінницькій області, Жмеринської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ, Жмеринського об’єднаного управління ПФУ у Вінницькій області.

  Метою діяльності робочої групи є детінізація доходів та відносин у сфері зайнятості населення, захисту прав громадян, пов'язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками.

  Рейдова робоча група проінформувала суб’єктів господарювання щодо порядку використання найманої праці відповідно до вимог чинного трудового законодавства та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

  В результаті виїздів групи, були встановлені факти використання нелегальної праці двох осіб.

  За результатами перевірок, з підприємцями, що використовують нелегальну найману працю була проведена роз'яснювальна робота з питань застосування трудового законодавства та запропоновано належним чином оформити трудові відносини з працівниками та надати робочій групі підтверджуючі документи.

  Результати рейдів вказують на недопрацювання місцевих органів самоврядування щодо здійснення контролю з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

  Робоча група і надалі буде проводити рейди на території Жмеринського району і просить суб'єктів господарювання забезпечити належне дотримання вимог чинного трудового законодавства в частинні оформлення трудових відносин і оплати праці.