Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, органи прокуратури проводять роботу щодо збільшення надходжень до бюджету.

  Господарським судом Вінницької області у вересні розглянуто дві справи за позовами Жмеринської місцевої прокуратури про стягнення заборгованості із двох юридичних осіб Жмеринщини по кредитних договорах на користь Комунальної організації "Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву".

  Встановлено, що у 2015 році двом товариствам, які здійснюють свою господарську діяльність на території Жмеринського району надано кредитні позики за рахунок бюджетних коштів. Однак, юридичні особи своєчасно в термін визначений графіком повернення не виконали, тому прокуратура вимагала у судовому порядку стягнення вказаної заборгованості, а також відсотків за користування кредитними коштами.

  Рішенням суду позовні вимоги задоволено та недобросовісних позичальників зобов’язано сплатити суму боргу та штрафні санкції, нараховані у зв’язку із невиконанням зобов’язань.

  Відтак, за реагування прокуратури обласний бюджет поповниться на понад 190 тис. грн.

  Прокурор Жмеринської місцевої прокуратури юрист 1 класу М. Остапенко