У першу неділю жовтня в Україні відзначатимуть День працівників освіти або ж День вчителя. В Жмеринському районі урочистості з нагоди свята відбулися 3 жовтня 2018 року в залі засідань відділу освіти. Участь у них взяли: голова районної ради Василь Малярчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал та керівники загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів.

  Як і годиться, першими привітали педагогів діти – учні Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

  З привітальною промовою виступив Василь Малярчук. Він щиро дякував представникам освітянської галузі за професіоналізм, належне виховання підростаючого покоління, високі показники у роботі. Передав вітання та найкращі побажання від голови райдержадміністрації Олега Легези. Бажав вчительській когорті здоров’я, добра, наснаги, високих досягнень та вдячних вихованців.

  У своєму виступі Інна Цимбал зазначила, що пишається своїм колективом. За десять років, які вона очолює освітянську галузь, впевнилася в тому, що посади керівників навчальних закладів обіймають дуже відповідальні люди. Тому й освіта району має високі рейтингові показники. Висловила сподівання на те, що й надалі планку не буде занижено, що рік буде успішним та багатим на здобутки. Дякувала своїм колегам за роботу, вітала з прийдешнім святом та бажала усіляких гараздів.

  З нагоди Дня вчителя та за сумлінне служіння обраній справі, вагомий внесок у розвиток освітянської галузі Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради і грошовими винагородами відзначено 12 кращих представників сфери. А також за підсумками основних показників навчально-виховної роботи у 2017-2018 н.р. нагороди отримали керівники шкіл і НВК.

  Грамотою районної державної адміністрації та районної ради, а також грошовою премією нагороджено серед шкіл І-ІІІ ступенів за зайняте І місце Браїлівську ЗОШ, премія 5 тис. грн. За ІІ місце – Мартинівську ЗОШ, премія 4,5 тис.грн. За ІІІ місце – Могилівську ЗОШ, премія 3 тис.грн.

  Серед шкіл І-ІІ ст.. відзначили за І місце Кудіївецьку ЗОШ, премія 4 тис. грн.., за ІІ місце – Браїлівську ЗОШ, премія 3 тис. грн.., за ІІІ місце – Жуковецьку ЗОШ, премія 2 тис. грн..

  Серед НВК переможцями став Дубівський комплекс, премія склала 1 тис. грн.., другі Людавський НВК, премія 750 грн., треті Біликовецький НВК, премія 500 грн.

  Відділ освіти вручив нагороди за підсумками перевірки готовності до нового навчального року.

  Серед шкіл І-ІІІ ст.. І місце за Станіславчицькою ЗОШ і нагорода в 2500 грн.., ІІ місце – Олександрівська ЗОШ, премія 2250 грн., ІІІ місце за Браїлівською ЗОШ, премія 2 000 грн.

  Серед шкіл. Які розмішуються в типових приміщеннях відзнаку за зайняте перше місце та грошову винагороду в 2500 грн. отримала Кудіївецька ЗОШ, за друге місце нагородили Коростівецьку ЗОШ, премія 2250 грн., і за третє місце відзначено Кацмазівську ЗОШ.

  Серед шкіл в пристосованих приміщеннях кращою стала Носківецька ЗОШ, премія 2500 грн., друга Тарасівська ЗОШ, премія 2250 грн., третя Потоцька ЗОШ, премія 2 000 грн.

  Серед НВК найкраще підготувався до нового навчального року Людавський комплекс, отримав премію в 1 000 грн., другим став Дубівський комплекс, грошова винагорода 750 грн., третім Телелинецький НВК, премія 500 грн.

  Продовжив захід невеликий святковий концерт, кодою якого став гімн педагогам у виконанні Артура Скрипкаря.

  Великий педагогічний колектив з професійним святом привітав очільник профспілки працівників освіти Сергій Бойчук.

  Когорта керівників навчальних закладів, у відповідь, привітала працівників відділу освіти.