Мудрі та правильні рішення, які б, в першу чергу, забезпечили захист дитячих прав має прийняти профільна комісія, яка працює в Жмеринській районній державній адміністрації. На черговому засіданні, яке відбулося 3 жовтня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.Монастирського розглядалося 7 питань, які стосувалися дітей. Щодо кожного з них прийнято виважені рішення, враховуючи всі обставини та аргументи.

  Наразі, розглядалося три питання про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей. Члени комісії заслухали інформацію начальника служби у справах дітей Н.Довгополюк та у дискусії прийшли до висновку, що у двох випадках це цілком доцільно.

  Для вирішення питання про тимчасове влаштування малолітньої дитини, яка залишилася без батьківського піклування комісією рекомендовано вжити необхідних заходів відповідним службам, службі у справах дітей для забезпечення комфорту дитини, а також щодо розшуку її матері.

  Кам’яногірський сільський голова С.Гринік доповідав про роботу виконавчого комітету сільської ради в напрямку запобігання безпритульності та бездоглядності серед дітей, захисту прав дітей, виконання індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах і ефективність вжитих заходів. Комісія своїм рішенням надала ряд слушних рекомендацій для покращення роботи.

  Головний спеціаліст відділу освіти О.Скакун інформував присутніх про підсумки оздоровчої кампанії 2018 року та роботу відділу освіти у напрямку забезпечення захисту прав дітей з багатодітних сімей. Наразі, повідомив, що впродовж цього року за рахунок районного бюджету оздоровлено 83 дитини, за рахунок обласного бюджету – 38 дітей, у пришкільних таборах відпочили 705 дітей. Крім того, діти які проживають в районі оздоровлювались в ДОТ «Дубки», що підпорядкований Жмеринському відділку Південно-Західної залізниці. Під час оздоровчої кампанії пріоритетом користувалися діти пільгових категорій.

  Інформацію про стан охоплення дітей району навчанням надала методист РМК відділу освіти А.Лукова.