Чергова нарада працівників комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області» по підсумках роботи за 9 місяців 2018 року.

  3 жовтня 2018 року в приміщенні актової зали районної ради відбулась чергова нарада працівників комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області». В ході наради були розглянуті наступні питання порядку денного:

  1. Про підсумки роботи територіального центру за 9 місяців поточного року.
  2. Про підсумки відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана.
  3. Про участь у відкритому обласному форумі «Вінничина – область сприятлива для життя людей похилого віку. Реалії та перспективи».
  4. Зміни до порядку надання житлової субсидії населенню.
  5. Про підготовку до осінньо – зимового періоду 2018 -2019 років.
  6. Про дотримання трудової дисципліни.

  Розпочала нараду директор територіального центру Оголенко Т.І., яка підвела підсумки роботи територіального центру за 9 місяців поточного року.

  Тамара Іванівна поділилась враженнями проведення заходів до Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана, які відзначали 28 вересня в селі Кам’яногірка, та 1 жовтня в відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в смт. Браїлів, подякувала соціальним робітникам Мельник Т.В., Петровській Н.Д. та завідувачу відділення Музиці З.А. про гарну підготовку та проведення заходу.

  Наприкінці виступу директор вказала соціальним робітникам в обов’язковому порядку перевірити оселю кожного підопічного в підготовці до осінньо - зимового періоду 2018 -2019 років.

  На нараду були запрошені: Василик Надія Володимирівна, начальник управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації, яка обговорила питання тісної співпраці працівників територіального центру та управління соціального захисту з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з питань соціального захисту, та Сулима Людмила Олександрівна, начальник відділу по призначенню соціальних допомог, управління соціального захисту населення Жмеринської районної державної адміністрації, яка розповіла працівникам про зміни щодо нарахування субсидії населенню.

  Воробій Наталя Іванівна, завідувач відділення соціальної допомоги вдома розповіла про участь у відкритому обласному форумі «Вінничина – область сприятлива для життя людей похилого віку. Реалії та перспективи», який організовував Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

  Наталя Іванівна, доповіла про проведену велику організаційну роботу в період підготовки до осінньо - зимового періоду 2018 -2019 років, прозвітувала про роботу відділення за 9 місяців поточного року.

  Завідувач зобов’язала соціальних робітників перевірити: - забезпеченість підопічних картоплею, овочами, фруктами, консервацією, дровами та в якому стані одяг і взуття зимового асортименту підопічних.

  Завідувач відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Музика Зоя Анатоліївна доповіла про роботу відділення за 9 місяців поточного року та стан підготовки відділення до осінньо - зимового періоду 2018 -2019 років.

  Завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Благун Олена Олександрівна прозвітувала про роботу відділення за 9 місяців поточного року та доповіла про проведену роботу щодо організації в наданні благодійної допомоги підопічним відділення. Олена Олександрівна нагадала працівникам про підготовку до відзначення «Дня інваліда», та наголосила про правильність документального оформлення надання благодійної допомоги.

  Директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Жмеринського району» Т.Оголенко