2 жовтня 2018 року в приміщені центральної районної бібліотеки Жмеринським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено групу зустрічей для прийомних батьків, батьків-вихователів. Провели та організували захід практичний психолог центру Ковальчук Т.О. та педагог соціальний Стовбчата Н.А. за тематикою «Статеве виховання дітей. Сексуалізована поведінка та її подолання».

  Розпочав зустріч директор центру Осіпчук Р.В., акцентуючи увагу на основному завданні батьків у статевому вихованні – виховання дитини певної статі, озброєння її знаннями про особливості власного розвитку та розвитку протилежної статі, формування в неї відповідальної поведінки та культури взаємин між представниками протилежної статі.

  Група зустрічі проходила у формі кола. Використовувалися різні форми роботи: інформаційні повідомлення, мозковий штурм, вправи; розглядалися ситуації з власного досвіду в вихованні прийомних дітей. Батьків ознайомлено з особливостями статевого виховання дітей різного віку; з проявами та причинами сексуалізованої поведінки дітей тощо. Ковальчук Т.О. надавала рекомендації щодо подолання сексуалізованої поведінки дитини, обговорили проблемні питання, та шляхи їх вирішення.

  Гість заходу психолог кабінету «Довіри» Поліщук І. розповіла про сучасні методи контрацепції, інфекції, які передаються статевим шляхом, в тому числі ВІЛ.

  Тематика даного заходу є актуальною: дає можливість отримати нову інформацію, обмінятися досвідом, знайти відповідь на питання.