29 вересня 2018 року в м. Вінниця на спортивній базі ВДЮСОБ «Колос» відбулися перші обласні спортивні ігри Вінниччини 2018 року серед команд об’єднаних територіальних громад, в яких прийняли участь 10 команд ОТГ області. Жмеринський район представляла команда Северинівської ОТГ, багаторазовий чемпіон Вінниччини. Наші фізкультурники підтвердили свою спортивну майстерність та переконливо перемогли конкурентів. Так перші місця було здобуто в футзалі, шахах ( Сергій Мацько), настільному тенісі (Олег Шпаковатий та Світлана Страхарчук ).

  В гирьовому спорті Полудень Микола посів друге місце. В змаганнях з шашок Анастасія Мельник посіла четверте місце. У загальному комплексному підсумку фізкультурники Жмеринського району посіли ПЕРШЕ місце. Вітаємо наших переможців ! 15-16 листопада команда Северинівської ОТГ буде представляти Вінницьку область на Всеукраїнських сільських спортивних іграх серед команд ОТГ у м.Берегово.

  29 вересня 2018 року в м. Вінниця відбувся відкритий кубок Вінницької області з волейболу серед чоловічих команд, в якому прийняло участь 8 команд. Наші волейболісти з смт. Браїлова ( «ВК Браїлів») у своїй групі впевнено перемогли своїх супротивників, а у півфінальній зустрічі поступилися команді МХП м.Вінниця 1:2. У сутичці за 3-4 місце браїлівчани були кращими за супротивників.

  30 вересня 2018 року в м. Іллінці відбувся чемпіонат Вінницької області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років. . Честь району захищали вихованці тренера РДЮСШ Л.Чубка. У своїх вагових категоріях перші місця вибороли – Коновалова Марина (55 кг.) та Купчак Анастасія (36 кг.).

  2 жовтня 2018 року розпочалася спартакіада серед навчальних закладів І-ІІІ ст.. Першим видом змагань є чемпіонат з футболу. Так в трьох зонах в с. Станіславчик, с.Северинівка та смт. Браїлів в ході футбольних баталій визничились команди фіналісти, які 4 жовтня визначать чемпіона та призерів змагань.

  Відділ освіти РДА,
Районна рада ФСТ «Колос»