Зазвичай, 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. З цієї нагоди влаштували свято для мешканців відділення стаціонарного догляду постійного або тимчасового перебування КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Жмеринського району», яке знаходиться в смт. Браїлів.

  До закладу з нагоди свята завітали перші особи району – голова райдержадміністрації О.Легеза та голова районної ради В.Малярчук спільно з директором Територіального центру соціального обслуговування Т.Оголенко, начальником управління соціального захисту населення Н.Василик, Браїлівським селищним головою В.Резедентом. На порозі їх зустріла з хлібом-сіллю завідуюча відділенням З.Музика.

  Всередині по-осінньому вбраного приміщення панувала святкова атмосфера. Мешканці закладу чекали на святковий концерт.

  У своїх виступах О.Легеза та В.Малярчук говорили теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям району за внесок у розвиток регіону, багаторічну сумлінну працю, доброту та мудрість. Низько кланялися їм. Запевнили у тому, що районна влада робить все, щоб їхнє життя було гідним та приємним. Висловилии подяку всім тим, хто створює родинний затишок, піклуються про них – зав.відділенням З.Музиці, колективу стаціонарного відділення, усім працівникам територіального центру соціального обслуговування на чолі із Т.Оголенко, управлінню соціального захисту під керівництвом Н.Василик, а також усім небайдужим, волонтерам, творчим дітям. Побажали людям з великим життєвим досвідом довголіття, здоров’я, радості, добра та благополуччя, Божого благословіння на довгі роки!

  Найкращі побажання на адресу людей старшого покоління звучали із вуст Н.Василик.

  Вітаючи своїх підопічних зі святом Т.Оголенко бажала їм усіляких гараздів, активного довголіття та доброго здоров’я, а також висловила щиру подяку за щоденну працю персоналу закладу, його завідувачці З.Музиці. Відзначила роль керівництва району, селищної ради у проведенні благоустрою закладу, створення належних умов перебування його мешканців. Дякувала також Браїлівській громаді, волонтерам, дітям і творчим колективам за підготовку свята, створення святкового настрою та підтримання морального духу тим, хто живе у відділенні. З нагоди свята Почесними нагородами відзначено художніх керівників творчих колективів: Л.Тодосюка, Ю.Дубеля, Л.Мельникову. Четверо мешканців закладу за заслуги перед районом нагороджено медаллю «95 років Жмеринський район».

  До привітань приєднався і пастор релігійної громади «Біблійна церква» В.Александрой, який в свою чергу отримав слова вдячності від З.Музики за виготовлення лавок для відпочинку на свіжому повітрі.

  Вітав та запевняв у подальшій підтримці відділення постійного проживання і В.Резедент.

  Концертну програму з піснями, зворушливими віршами та танцями підготували учні Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст., жіночий ансамбль пісні «Чарівниця» та дитячий танцювальний колектив «Браїлівчанка». У нагороду за свій талант артисти отримали солодкі подарунки.