Рівень розвитку суспільства визначається ставленням до людей похилого віку.

  Саме для того, щоб привернути увагу громадськості до проблем людей похилого віку, висловити вдячність за їх працю та досягнення, життєву мудрість, активну громадську позицію у всьому світі святкується Міжнародний день людей похилого віку.

  З особливою повагою ставляться до літніх людей і в Жмеринському районі.

  З нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку , завдяки зусиллям комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Жмеринського району, Кам’яногірської сільської ради 28 вересня 2018 року відбувся захід, який об’єднав навколо себе людей поважного віку, учнівську молодь, представників влади та громадськості.

  На початку заходу своїх поважних земляків та гостей свята привітав Кам’яногірський сільський голова В’ячеслав Гринік.

  Слова шани та подяки на адресу людей з великим життєвим досвідом висловили заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко та депутат районної ради Андрій Стемповський, директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Жмеринського району Тамара Оголенко та завідувач відділення соціальної допомоги вдома Наталя Воробій, голова релігійної організації «Джерело надії» Юрій Нартовський. Вони побажали присутнім активного довголіття, здоров’я, радості, добра та благополуччя.

  За вагомий внесок у розвиток району, активну життєву позицію четверо жителів Кам’яногірської громади із рук керівництва отримали найвищі нагороди - медаль «95 років Жмеринському району».

  Подяками райдержадміністрації та районної ради було відмічено людей, які кожного дня опікуються людьми похилого віку, дбаючи про їх добробут, затишок та матеріальне благополуччя. Серед них: учнівський та педагогічний колектив місцевої школи, сільський голова, працівники культури сільської ради, релігійна організація «Джерело надії» та ряд благодійників – представників агропідприємств, які завжди готові надати матеріальну та фінансову підтримку літнім людям.

  Ні один із присутніх поважних людей не залишився поза увагою. Із рук заступника голови райдержадміністрації Олега Матвієнка та депутата районної ради Андрія Стемповського кожен із них отримав квіти та подарунки від благодійників. А від юного покоління обереги у вигляді янголятків.

  А гарний настрій присутнім дарували вихованці Кам’яногірської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів, які проявляли свої таланти у виконанні пісень, декламуванні віршів та танцюючи під запальну музику.

  По завершенню заходу в теплій атмосфері учасники заходу продовжили спілкування за смачним обідом.