Представники громадських організацій, засобів масової інформації району розглянули ряд актуальних питань, що найбільше хвилюють населення на засіданні громадської ради, яке відбулось 27 вересня 2018 року.

  На початку зібрання присутні привітали З Днем народження редактора Жмеринського міськрайонного ефірного радіомовлення «Обрій» Оксану Фальфушинську.

  Про умови надання послуг із газопостачання інформував керуючий Жмеринським відділенням ПАТ «Вінницягаз» Євгеній Кудлаєнко.

  Представники громадськості активно ставили запитання. Зокрема, про ймовірне підняття ціни на газ, передачу показників лічильників за новими правилами, якість газу, повірку лічильників, ін.. Євгеній Семенович детально та доступно надав роз’яснення щодо кожного із питань та акцентував увагу на тому, що наразі тимчасово обслуговування споживачів газу здійснюватиметься за адресою:вул. Одеська, 139 , т.я. за старою адресою триває ремонт . До нового місця розташування центру обслуговування клієнтів з 1 по 5 жовтня буде курсувати безкоштовний автобус. Особливо важливо є вчасне надання показників лічильників, що можна зробити через смс повідомлення, за телефоном та через особистий кабінет на сайті www.104.u.

  Цікавив присутніх стан проведення медичної реформи в районі. З даного питання інформував начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко. На сьогоднішній день активно відбувається кампанія з укладання угод з сімейними лікарями. Уже 69,8 % жителів міста Жмеринки та Жмеринського району підписали договори.

  У вересні 2018 року КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» отримав від Національної служби здоров’я України кошти в сумі 3 млн. грн.., що дає змогу підвищити заробітну плату лікарям та покращити якість надання медичних послуг.

  Про нововведення в законодавстві щодо надання субсидій інформувала начальник відділу по призначенню соціальних допомог управління соціального захисту райдержадміністрації Людмила Сулима.

  Голова Жмеринської міськрайонної організації «Товариство Червоного Хреста України» Людмила Сіткевич довела до відома присутніх інформацію про проведення благодійних акцій в 2018 році. Вона також анонсувала проведення благодійної акції до Міжнародного Дня людей похилого віку , який відзначається 1 жовтня,під час якої літнім людям будуть роздаватись зимові речі.

  Про заходи в районі, заплановані з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку інформувала директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області» Тамара Оголенко.