Для вирішення проблемних питань та надання інформаційної підтримки спрямованої на прискорення працевлаштування продовжуються щотижневі зустрічі спеціалістів Жмеринської міськрайонної філії з жителями Северинівської об’єднаної територіальної громади. У центрі надання адміністративних послуг Северинівської об’єднаної територіальної громади 25.09.2018 року відбувся прийом громадян заступником начальника відділу організації працевлаштування населення Наталею Поліщук та провідним фахівцем з профорієнтації Людмилою Стрельбицькою, які надали широкий спектр інформаційно-консультаційних та профінформаційних послуг, здійснено пошук роботи для громадян за допомогою інтернет-ресурсів.

  Також фахівець з профорієнтації Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості Стрельбицька Людмила відвідала Северинівську ЗОШ-І-ІІІст., Северинівської об’єднаної територіальної громади та провела зустріч з учнями 9 класу.

  Бесіда була націлена на ознайомлення з різноманітним світом професій. Вона була направлена на те, що вибір професії – невід’ємний в житті кожного, хто здатен трудитися. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, - єдиний. Мета таких зустрічей в тому , щоб школярі зрозуміли ,що професію потрібно вибирати не тільки серцем, а й розумом. Зважити всі «за» і «проти».

  Заступник начальника відділу організації працевлаштування Н.Поліщук