Вирішили на нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Легези, голови районної ради Василя Малярчука, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Едуарда Крайніка, начальника відділу освіти райдержадміністрації Інни Цимбал, начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександра Ярмоленка, головного лікаря НКУ «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олега Калінського.

  Олександр Ярмоленко ознайомив присутніх із ст.. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» , де йдеться про те, що дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем , відвідування дитячих закладів не дозволяється.

  Найближчим часом медичні працівники нададуть списки дітей, які не отримали щеплення по ряду причин та списки батьків, які відмовились від вакцинації.

  На нараді було акцентовано увагу на тому, що на сьогоднішній день в державі спостерігається нестійка епідеміологічна ситуація. Цьогоріч зареєстровано 30 тисяч випадків хвороби на кір, у тому числі 13 з летальним випадком.

  З метою недопущення масового захворювання на інфекційні хвороби присутні прийняли рішення провести масштабну інформаційно – роз’яснювальну роботу серед батьків щодо необхідності проведення щеплень дітям.