19 вересня 2018 року в с. Леляки було проведено черговий вид змагань четвертих спортивних ігор ветеранів Жмеринщини. 16 спортсменів-ветеранів змагалися у стрільбі пневматичній в трьох вікових групах: 50-59 років, 60-68 років і старше 68 років. В змаганнях у молодшій віковій групі, як і минулого року перемогу святкував Михайло Рожок (с.Северинівка), друге місце посів Валерій Тичинський (Олександрівка) і третє місце виборов Анатолій Шпіганевич (с. Чернятин); у групі 60-68 років – переможцем став Володимир Макогонюк ( Жмеринка),

друге місце посів Олександр Яремушко (с.Коростівці) і третім став Володимир Шевченко (Жмеринка); у віковій групі старше 68 років перемогу святкував Омелян Михайлович Русин, друге місце виборов Павло Макарович Бойцун і третє місце посів Василь Григорович Чорний (с.Мала Жмеринка). Переможців та призерів змагань відзначено грамотами. Ветерани-спортсмени висловлюють подяку районному товариству сприяння обороні України (Валентин Шевченко) та Леляцькому сільському голові (Олександр Смущак ) в допомозі організації та проведенні змагань.

Фінал Всеукраїнських сільських спортивних ігор 2018 року у Ворохті

19-24 вересня в селищі Ворохта Івано - Франківської області були проведені шості Всеукраїнські сільські спортивні ігри серед сільських та селищних рад 2018 року. Право представляти у цих змаганнях Вінниччину вибороли спортсмени смт. Браїлов, які посіли перше місце у обласних сільських спортивних іграх. Фінал Всеукраїнських змагань проводився із п’яти видів спорту, а саме: волейболу(чол.), настільного тенісу, гирьового спорту, шашок, перетягування канату.

Продемонструвавши свій високий рівень майстерності, наші спортсмени вибороли загальнокомандне четверте місце із 23 областей України, які приймали участь у даних змаганнях.

Чемпіонами в змаганнях з настільного тенісу стали Коваленко Валентина та Косяк Дмитро.

Чоловіча волейбольна команда, виборола третє місце, посівши у своїй групі друге місце (вигравши у волейболістів Кіровоградської, Донецької областей, поступилися майбутнім чемпіонам ігор - Івано-Франківській), а у матчі за 3-4 місця були кращими за волейболістів Львівської області. До складу команди увійшли: Бердецький Денис, Болдін Юрій, Волкотруб Владислав, Карпенко Ігор, Мазур Олег, Рак Ігор, Осаулов Олексій, Ус Андрій, Урбановський Валентин, капітан - Гриценко Віктор.

Шосте місце вибороли шашкісти (Іван Гоцуляк та Оксана Слушна), в особистому заліку Іван Олексійович посів 4 місце, а Оксана Петрівна -7.

Не пощастило з жеребкуванням нашим богатирям – пулерам, яким як і минулого року, випало змагатись у групових сутичках з однією із найсильніших команд змагань – одеситами. Саме поступившись цій команді змушені були боротись лише за 7-12 місця. У цих сутичках безперечними переможцями стали наші земляки – Казановський Андрій, Кочмарюк Юрій, Невірянський Валентин, Бодян Ігор, Ставнійчук Микола та Фердинський Євген. У підсумку в перетягуванні линви, як і минулого року наші спортсмени вибороли сьоме місце.

Запекла боротьба розгорілася у гирьовому спорті, так як в змаганнях приймали участь багато майстрів спорту України та кандидатів в майстри спорту. Наш, Володимир Мазуренко, підтвердив рівень своєї майстерності показавши високий результат ( 115 вдалих спроб у ривку, та 130 спроб у штовханні) посів у підсумку 8 місце.

Таким чином набравши 25 очок, наша команда посіла 4 місце. Переможцями змагань стали дніпряни (16 очок), друге місце у одеситів (17 очок), третє місце у черкащан (18 очок).

Висловлюємо щиру вдячність голові Браїлівської селищної ради Резеденту Валерію Дмитровичу, провідному фахівцю районного ВФСТ «Колос» Нікітіній Людмилі Михайлівні та інструктору по спорту Браїлівської селищної ради Лєбєдєву Олександру за високу організаційну та спортивну підготовку спортсменів.