Вже вкотре Северинівська школа проводжає у світ широкий своїх вихованців-випускників. У святковій залі навчального закладу зібралось чимало гостей: тут батьки, гості, односельчани, бо випуск – це своєрідне свято, свято радості і прощання.

  Серед присутніх – директор школи Шпаковатий О.П., начальник відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації депутат районної ради Цимбал І. В., сільський голова Христюк О.У., які з теплими словами побажання добра, творчих злетів звернулися до випускників та їх батьків.

  Хвилювання, щирі слова подяки батькам, учителям лунали і в голосі юнаків та дівчат, бо вони назавжди покидали стіни рідної школи, залишивши тут тепло своїх сердець.

  Гучними оплесками зустріли присутні першу вчительку Собченко Л.П. і класного керівника Меркалн Н.Г., які, крім напутніх слів, порадували всіх майстерно виконаним пісенним дуетом

  З любов’ю і тривогою дивилися на своїх дітей батьки. Від батьківського загалу до випускників звернулися Черната О.В. та Гук Р.І., які подарували коровай, висловили надію, що діти оберуть вірну стежину в житті і ніколи не забудуть дороги до рідної батьківської хати

  …Лунає мелодія шкільного вальсу. Кружляють у танці пари, даруючи всім радість від свята грації, краси, молодості.