21 вересня у селі Правилівка Оратівського району у “Театрі на городі” Ганни Секрет, заслуженої журналістки України, відбувся ХІІ Всеукраїнський фестиваль Борщу.

  На фестиваль приїхали народні колективи з 35 районів Вінницької, Київської, Житомирської, Черкаської, Хмельницької областей, щоб заспівати оду борщу і почастувати ним усіх присутніх. Слава про правилівські борщі дійшла й до іноземних студентів Вінницького медуніверситету і ті також завітали на дійство та посмакували коронною стравою українців. У конкурсі приготування борщу взяли участь навіть байкери.

  В ході фестивалю учасники та гості заходу мали змогу насолодитися не тільки смаколиками, а й послухати українську народну пісню та музику. Пісню про борщ на слова нашої землячки Валентини Сторожук виконала співачка Раїса Поштар.

  Смак народної української страви оцінювало професійне журі. В цей день гості та судді спробували 35 видів борщу із різних районів області.

  Та перше місце виборола кухарка із Жмеринщини завідуюча Сьомацьким сільським клубом Бондар Людмила. ЇЇ нагороджено Почесним дипломом.

  Гран-прі удостоїли наш зразковий духовий оркестр Браїлівського селищного будинку культури під керівництвом Віталія Тодосюка.

  Пишаємося нашими переможцями та бажаємо їм нових звершень!