22 вересня згідно з Указом Президента в Україні щорічно відзначається День партизанської слави. У читальному залі бібліотеки Чернятинського коледжу Вінницького НАУ з користувачами було проведено годину історичної пам`яті «По місцях бойової слави…».

  Під час заходу завідувач бібліотекою Людмила Буровська розповіла про героїв-партизан Другої світової війни та партизанський рух на території рідного краю. Бібліотекарі Тамара Волкотруб і Людмила Барда взяли участь в історичній бесіді «Слава вам, герої – партизани».

  Також всі відвідувачі ознайомились з розгорнутою книжковою виставкою та світлинами «День партизанської слави». Із «Книги пам`яті України 1941 – 1945 років» представленої на виставці користувачі дізналися багато цікавої інформації про діяльність партизанського руху та підпільників на території України в період бойових дій. 230 учасників партизанського руху в Україні були удостоєні звання Героя Радянського Союзу.

  З вступним словом про важливість історичної події виступив заступник директора з виховної роботи Аркадій Волкотруб. Він також зазначив, щоб студенти завжди пам`ятали цих героїв, які є їхніми земляками. Викладач всесвітньої історії Ганна Малюта у своєму виступі детально розповіла про діяльність учасників партизанського руху на території України та Вінниччини. Вона зазначила також, що на Поділлі діяли підпільні організації. Керівником однієї з них був Іван Бевз. Сучасне покоління свято вшановує цього героя. Так, у місті Вінниці встановлений бюст на його честь.

  Студенти академічної групи М-11 Артем Требко, Богдан Ребчелевіч, Дмитро Трач прочитали поезії присвячені мужності та героїзму учасників партизанського руху в Україні.