21 вересня 2018 року в приміщенні Жмеринської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ відбувся профінформаційний семінар «Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці». В заході взяв участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавста про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Товпига Сергій Борисович. В заході взяли участь 15 чол.

  Головний інспектор Товпига С.Б. висвітлив проблемні питання у сфері зайнятості та поінформував присутніх про необхідність оформлення трудових відносин з роботодавцем офіційно. Присутнім була доведена інформація про переваги офіційних трудових відносин та інформація про негативну сторону неофіційних трудових відносин. Також присутніх було поінформовано про норми чинного законодавства в сфері оформлення офіційних трудових відносин, ознайомлено з видами трудових відносин, які є на сьогоднішній день.

  Начальник відділу організації працевлаштування населення Жмеринської міськрайонної філії Гуменюк Т.А. довела до присутніх інформацію про стан ринку праці та соціальні послуги, які надає служба зайнятості громадянам.

  Під час проведення заходу відбулось жваве обговорення проблемних питань в режимі питання – відповідь.

  Заступник директора Жмеринської міськрайонної філії Олексій Степанов