У вересні останній подих літа,
  На павутинні краплі від роси.
  Дурманно пахнуть всі осінні квіти,
  Птахів не чути в лісі голоси…

  В чудовий осінній день до читальної зали КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава» завітала вінницька поетеса, наша землячка Алла Вітвицька. На творчу зустріч зібрались люди різних поколінь, яких об’єднує любов до поетичного слова – читачі бібліотеки, бібліотекарі району, учасники міськрайонного літературно-мистецького об’єднання «Калинове гроно», учні Жмеринського ВПУ (майстри В. С. Крупчук та С. В. Андріїшина).

  Дитячі та шкільні роки Алли Володимирівни пройшли в с. Мартинівка Жмеринського району. Далі було навчання у Національному університеті харчових технологій та Міжрегіональній академії управління персоналом в м. Києві.

  З 2007 року наша землячка мешкає у м. Вінниця і працює у Вінницькій облдержадміністріції. Робота з людьми завжди надихає поетесу на глибокі роздуми, а любов до природи, особисті переживання різних життєвих ситуацій спонукають до написання віршів і вдосконалення своєї майстерності. Алла Вітвицька є автором двох поетичних збірок «Мереживо почуттів» та «Друге дихання» й працює зараз вже над третьою.

  Гарні мелодійні вірші Алли Володимирівни не могли залишитися непомітними для композиторів. Киянин Геннадій Володько поклав кілька з них на музику і одну з пісень присутні на зустрічі мали змогу послухати. Подарунком для нашої гості стали виступи вихованок Жмеринської дитячої музичної школи Марії Ярмоленко та Крістіни Веденко.

  Як казала Алла Вітвицька, зустріч з жмеринчанами стала першою у її творчій біографії. Гучними оплесками вітали її земляки під час читання віршів, бо її поезії западають у душу і хвилюють серце своєю щирістю, оспівують найпрекрасніші почуття – кохання, любов до матері, України, не оминають і гірких втрат. Втім, її поезії – ще одне свідчення того, наскільки різнобарвною є жіноча душа. У віршованих рядках нашої землячки кожен зможе знайти щось своє, рідне, що пульсує почуттям в унісон з його душею.

  Сподіваємося, що ми, жмеринчани, будемо ще не раз насолоджуватися поетичним даром нашої чарівної подолянки під час майбутніх творчих зустрічей.