Рішення щодо співфінансування транспортного засобу прийнято на 24 позачерговій сесії 7 скликання, яка відбулась 18 вересня 2018 року . З районного бюджету на ці цілі виділено 821 тис. грн.. , з державного - більше 1 млн. грн..

  На сесії розглянуто ще ряд фінансових питань, які потребували термінового розгляду. Зокрема, виділення коштів на забезпечення пільгових категорій громадян пільговими ліками, забезпечення енергоносіями закладів охорони здоров’я . Спрямовано кошти на фінансову підтримку та утримання організацій фізкультурно – спортивного спрямування.

  Питання щодо внесення змін до районного бюджету озвучила заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Тамара Пастух.

  Про створення опорної школи на базі Браїлівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів імені В.О.Забаштанського інформувала начальник відділу освіти Інна Цимбал. Питання по суті планується розглянути на наступній сесії після детального вивчення депутатами.

  Під час інформування про соціально – економічний розвиток району голова районної ради Василь Малярчук відмітив вагомий внесок народного депутата Івана Мельничука, за сприяння якого цьогоріч з державного бюджету було виділено кошти на капітальний ремонт хірургічного відділення та реконструкції даху з утепленням поліклінічного відділення КУ «Жмеринська ЦРЛ» та на ремонт покриття та утеплення будівлі дитячого садочка «Суничка» с. Северинівка. Слова подяки на адресу депутата вислухала його помічник Ірина Осадча.