Команда Браїлівської селищної ради перемогла у обласних сільських спортивних іграх Вінниччини 2018 серед команд сільських та селищних територіальних громад, фінальні змагання яких відбулись 15-16 вересня у м. Вінниця .

378 спортсменів з 21 району виборювали чемпіонське звання. На урочистому відкритті змагань були присутні заступник начальника управління фізичної культури та спорту - Олександр Олійник, голова відділення НОК України у Вінницькій області, срібний призер Олімпійських ігор з плавання – Павло Хникін,; голова Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» - Сергій Татусяк .

Художню частину забезпечили вихованці Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної.

Два дні на спортивних майданчиках ДЮСОБ «Колос» кипіла напружена боротьба у змаганнях з перетягування канату, армспорту, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, шашок, волейболу, малого футболу.

Взявши першість в багатьох видах спорту спортсмени Браїлова вже другий рік поспіль стали кращими у командному заліку та будуть захищати честь Вінницької області та своєї громади у фіналі Всеукраїнських спортивних іграх серед команд сільських та селищних територіальних громад 20 – 24.09. 2018 року у Ворохті.