Жмеринською районною державною адміністрацією спільно з міськрайонною філією Вінницького обласного центру зайнятості вживається заходів для забезпечення підвищення рівня зайнятості населення району, створення нових робочих місць. Всебічного сприяння надається розвитку малого і середнього бізнесу, заохочування мешканців району до відкриття власної справи.

  Особлива увага та перевага у наданні одноразової грошової допомоги для організації підприємництва надається учасникам антитерористичної операції.

  17 вересня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.Монастирського, за участю директора філії ОЦЗ Т.Когут відбулося засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Під час засідання розглянуто заяву та бізнес-план жителя с.Могилівка з метою визначення доцільності здійснення виплати з Фонду загальнодержавного обов’язкового соціального страхування на випадок безробіття для відкриття власної справи. Молодий чоловік прагне заснувати бізнес з надання кваліфікованих юридичних послуг населенню. Він закінчив Київський університет права за спеціальністю правознавство, має кваліфікаційний рівень бакалавра.

  Відбулася бесіда членів комісії з претендентом на виплату, під час якої йому поставлено ряд запитань. Зокрема, про місце провадження діяльності, які надаватимуться послуги, чи планується створення робочих місць, на які цілі буде витрачено суму одноразової грошової виплати, ін..

  О.Монастирський відзначив, що населення потребує кваліфікованої юридичної допомоги тому є доцільність у розвитку такого виду діяльності.

  Т.Когут наголосила на тому, що служба зайнятості надає перевагу у виплаті одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій, запитала чи були наміри знайти іншу роботу.

  Отримавши відповіді на запитання, впевнившись у однозначних намірах відкрити саме власну справу, порадившись комісія прийняла рішення про доцільність надання одноразової грошової допомоги жителю с.Могилівка.

  Новоспеченому підприємцю надано ряд слушних рекомендацій щодо ведення приватного бізнесу, він отримав привітання та побажання успіху в реалізації своєї ідеї.