Ліс - живий скарб нашої землі, він має величезний позитивний природний і екологічний вплив на навколишнє середовище. Адже це легені всієї планети. Лісове господарство має вагоме значення для економіки держави. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх.

  Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.

  16 вересня 2018 року працівники лісового господарства відзначатимуть своє професійне свято. На Жмеринщині представників ДП «Жмеринський райагроліс» віншували 14 вересня в залі засідань підприємства.

  Своїх колег зі святом привітав директор ДП «Райагроліс» О.Скворцов, бажав здоров’я, високих досягнень у роботі, добра та злагоди вдома, адже надійний тил є запорукою успіхів на роботі. Відзначив, що є чим пишатися підприємству, адже немає боргів із заробітної плати та комунальних платежів, закуплено нову потужну техніку, обладнання. А найважливіше те, що нинішні працівники лісового господарства вже мають урочища, які вирощені їхніми руками, а це майбутнє наших дітей та онуків.

  До привітань приєднався заступник голови районної ради В.Бігас. Передав вітання від очільників району О.Легези та В.Малярчука, висловив вдячність трудівникам лісового господарства за їхню щоденну працю, яка пов’язана з захистом, відновленням та примноженням лісових насаджень нашого району. Відзначив здобутки підприємства, наголосив на важливості професії лісівника, трудоємності і довготривалості вирощування кожного дерева, цінності скарбу під назвою ліс. Бажав працівникам господарства здоров’я, добра, благополуччя і миру в нашій країні та в кожній родині, Божого захисту. Кращим представникам ДП «Райагроліс» вручено Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради з виплатою одноразової грошової винагороди. Подяку від районної влади висловлено усьому колективу в особі його директора.

  Слова вітань, найкращих побажань і подяки від обласного керівництва приїхав передати жмеринським лісівникам начальник відділу охорони захисту лісу лісового господарства «Віноблагроліс» Б.Васюта. Зробив екскурс в історію появи свята, яке відзначають уже 25 років поспіль, становлення підприємства, яке досягло свого повноліття. За дорученням генерального директора вручив Почесні грамоти і грошові премії кращим працівникам за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток лісового господарства та з нагоди професійного свята.

  О.Скворцов також відзначив передовиків підприємства преміями і грамотами.