В Жмеринському районі 12 вересня відбувся виїзд робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення. В заході взяли участь заступник начальника управління - начальник відділу праці управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації Ірина Тарануха, головний державний ревізор - інспектор відділу інформування податків і зборів з фізичних осіб Жмеринського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Людмила Матвійчук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Жмеринської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ Вікторія Даніловська та головний спеціаліст-економіст фінансово - економічного відділу Жмеринського об’єднаного управління ПФУ у Вінницькій області Світлана Чернявська.

  Членами робочої групи відвідано підприємства Кам’яногірської, Станіславчиської та Тарасівської сільських рад. Метою зустрічей було подолання такого негативного явища, як нелегальна праця, аналіз та визначення причин її поширення, виведення неформальної зайнятості з “тіньової” економіки району.

  Фахівцем служби зайнятості запропонована інформація роботодавцям про професійно-кваліфікаційний склад безробітних, можливість створення електронного кабінету (ЕКР), проінформовано щодо послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям. Проведено анкетування щодо створення нових робочих місць у 2019 році.

  Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями В.Даніловська