Відкриття відпочинкової зміни

  Початок літніх канікул у семи навчальних закладах району відзначився відкриттям пришкільних таборів з денним перебуванням дітей.

  Відділом освіти проведено усі організаційні заходи для дотримання методичних рекомендацій, нормативно-правової бази щодо проведення відпочинкової зміни на базі Мартинівської, Северинівської, Олександрівської, Чернятинської ЗОШ І-ІІІст. та Кудіївецької, Кацмазівської, Сьомацької ЗОШ І-ІІст.

  Згідно поданих батьками та особами, що їх замінюють, заяв заплановано охопити відпочинковими послугами 528 дітей, що становить 20,4% від учнів, які підлягають оздоровленню (без врахування випускників 9-х та 11 класів).

  Табори працюватимуть в одну зміну, тривалість якої 14 робочих днів. З нагоди їх відкриття – своєрідного свята, яке знаменує собою початок довгоочікуваних літніх канікул, у закладах освіти відбулися урочисті лінійки.

  Цьогоріч відпочинкова зміна особлива, адже в рамках пришкільних таборів діють мовні загони. Відповідно до Указу Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» вивчення англійської мови є одним із пріоритетів розвитку, саме тому в нашому районі запроваджено відкриття 14 мовних загонів, покликанихпідвищити рівень володіння іноземною мовою учнів загальноосвітніх навчальних закладів, зацікавити дітей, сприяти самостійній підготовці учнів удома, започаткувати моду на вивчення іноземних мов в Україні, привернути увагу суспільства до цієї теми.

  Особливу увагу приділено питанню збереження життя та здоров'я школярів, попередженню дитячого травматизму та нещасних випадків. Для цього здійснено заходи щодо забезпечення санітарно-гігієнічних норм у відповідності з вимогами чинного законодавства. Методист РМК Поповська О.А