Минулого тижня на базі відділу освіти проведено семінар-нараду завідувачів ДНЗ району, до участь в якому були запрошені також завідувачі ДНЗ Северинівської ОТГ.

  З вітальним словом до керівників закладів звернулась начальник відділу освіти Цимбал І.В., яка привітала усіх з початком нового навчального року та разом із головою районної профспілки Бойчуком С.А. вручили квіти присутнім у залі іменинникам: завідувачам ДНЗ с.Курилівці та с.Стодульці Чорній Л.В. та Мазур Н.П.

  У своєму подальшому виступі Інна Володимирівна зазначила, що в освітній галузі району проходять реформи, спрямовані на впровадження в освітній процес вимог НУШ. Для дошкілля цей навчальний рік має бути стабільним та результативним. Як показав об’їзд, усі ДНЗ в повній мірі готові до роботи в осінньо-зимовий період. Однак наразі гостро стоїть питання приведення у відповідність до вимог чинного законодавства заходів щодо дотримання протипожежної безпеки, зокрема, забезпечення закладів освіти засобами пожежогасіння.

  Теоретичну частину засідання продовжила методист РМК Яременюк С.М., яка прокоментувала методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в ДНЗ району у 2018-2019 н.р. у світлі вимог нового Закону «Про освіту» та змін, внесених у Закон «Про дошкільну освіту».

  Завідувачі ДНЗ «Ромашка» с.Жуківці, «Черешенька» с.Олександрівка Гаврилюк З.М. та Кичак Л.В. поділились досвідом роботи по створенню, змістовому наповненню та покращенню ефективності функціонування веб-сайтів закладів.

  В практичній частині засідання керівники дошкільних закладів ознайомились із досвідом роботи педагогів ДНЗ «Веселкка» смт. Браїлів та ДНЗ «Казка» с.Станіславчик щодо впровадження в освітній процес інноваційного проекту «Освіта для сталого розвитку». Змістовні презентації , цікаві навчально-наочні посібники з даного напрямку роботи представили вихователі Московко Н.М. та Заярнюк Т.В.